תפריט מסעדה ועסקיות

סלטים ומרקים
סלטים ומרקים
דגים טריים וסשימי
דגים טריים וסשימי
מנות ראשונות
מנות ראשונות

מוגש עד השעה 17:00 בליווי שתיה לבחירה

עסקיות צהריים
עסקיות צהריים
סושי סנדוויץ'
סושי סנדוויץ'
אינסיידאאוט
אינסיידאאוט
סושי מאקי וניגירי
סושי מאקי וניגירי
מנות ווק
מנות ווק
משקאות
משקאות
קינוחים וילדים
קינוחים וילדים
קומבינציות
קומבינציות
ספיישלים
ספיישלים

תפריט המסעדה

התפריט האסייתי הכשר של סושי בוקס סושי כשר בירושלים ואוכל סיני במבשרת ציון מורכב מהמנות הידועות, המוכרות והכל כך טעימות של המטבח האסייתי.
כבר ממנות הפתיחה המוכרות כמו אדממה, גיוזה במילויי עוף או בקר ועד המנות המעט יותר מיוחדות כמו הבאו שפונדרה או הצ'יפס קישואים, ניתן להבין שאת התפריט הזה בנו אוהבי המטבח האסייתי במטרה לגרום לכם להתאהב בכל ביס, כל פעם מחדש.

מעבר למנות הבסיס, התפריט מתחלק לשני סוגים עיקריים - הסושי והפס החם, שכולל בתוכו מנות ווק ומוקפצים וכן מנות עיקריות.

תפריט הסושי כולו מתחלק לתתי קטגוריות וניתן למצוא את המיטב של הסושי שמגיע במשלוחי סושי בכל אזור ירושלים ואפילו בירושלים עצמה. 

בין הקטגוריות המובילות ניתן למצוא סשימי, ניגירי, סנדוויץ' סושי, רולים קלאסיים של מאקי, אינסייד אאוט וגמובן ספיישלים מפנקים במיוחד של סושי בוקס שלא תרצו לפספס. 

 

בנוסף למנות הבסיס שניתן להזמין ליחיד, זוג או אפילו שלישייה, אנחנו בסשוי בוקס מציעים מנות לקבוצות ומסיבות, סושי לאירועים עם מגשי מסיבה סושי מפנק לכולם, מגשי מסיבה בירושלים ומגשי סושי ירושלים מיוחדים, המכילים את הטופ שבטופ מנבחרת המנות שלנו.
 

בפס החם ניתן למצוא מנות מהמטבחים הסינים, התאילנדים, יפנים בשילובים מנצחים של חריפות מליחות ומתיקות. נודלסים עשירי טעם ואורז מטוגן (פרייד רייס)
אוכל סיני במבשרת ציון זה רק סושי בוקס!

בסוף בסוף, ניתן להתענג על קינוחים מטריפים ונמסים על הלשון וקוקטיילים מיוחדים של המסעדה שיסגרו את הארוחה ויהפכו אותה לחוויה של פעם בחיים (אם אתם לא מהאזור) או בילוי קבוע אם אתם גרים במבשרת או באזור ירושלים ומחפשים ארוחה אסייתית מושלמת בירושלים והסביבה

שיהיה בתיאבון!